дешевый гибкий хостинг

Навигация

Облако Тегов

Главная » Файлы » Строительство » Стройматериалы

Газоблоки Львів

 

Газоблоки Львів

Газоблоки, а вірніше повна назва газоселикатный блок дуже активно використовується в одно - і двоповерховій будівництві. Фактично це аналог піноблоків, але все ж зі всоими особливостями.
Виробництво (технологія) газосилікатних блоків

Газоблоки виробляються на спеціальних автоматизованих лініях. Основними компонентами для виробництва газоблоків є екологічно чисті, сертифіковані матеріали - пісок, цемент, вапно, алюмінієва пудра (іноді ще плюсом і гіпс). Приготування суміші здійснюється в автоматичному режимі. Компоненти в заданій пропорції подаються в змішувач, де перемішуються за заданою програмою.

Готова суміш вивантажується в форми. Одночасно форма з сумішшю піддається ударних впливів, для поліпшення будови пористої структури. Відбувається газоутворення і в результаті суміш піднімається, як дріжджовий пиріг, при цьому утворюється незліченну кількість маленьких пор. Після того, як масив підніметься, він піддається попередньою твердіння протягом 60-80 хвилин для досягнення необхідної міцності для різання. Після цього масив витягується з форми, кантується під кутом в 90 градусів, в положенні на ребро, і з допомогою тонких струн і ножів з високою точністю ріжеться на окремі блоки.

Після різання газосилікатні блоки піддаються автоклавної обробці в атмосфері насиченої пари при тиску 12 атм і температурі близько 190 °C. В автоклаві з блоків випаровуються залишки води і він бере свій остаточний вигляд і свої споживчі властивості. При цьому утворюється унікальна кристалічна структура, яка надає пористого бетону його чудові властивості в порівнянні з будівельними матеріалами, виготовленими без автоклавної обробки. Потім готова продукція надходить на лінію упаковки: проходить через розривну машину, встановлюється на піддони, упаковується. Готові запаковані піддони транспортером подаються на склад готової продукції.
Технічні характеристики газоблоків

Розміри 300*200*600 мм;
Клас міцності 2,5 - 3,2;
Теплопровідність Вт/м До 0,12-0,145;
Реакція на дію вогню А1;
Формостійкість мм/м 0,25-05;
Щільність від 400-600 кг/м3
Плюси і мінуси газоблоку

Газоблоки львів або коротше газоблок має високу міцність і малотеплопроводен. За цими показниками він трохи перевершує піноблок. Він легкий і є так само як і піноблок хорошим звукоізолятором.

 

Мінуси газоблоку це те, що він дуже гігроскопічний, а піноблок менш гігроскопічний.
Гігроскопічність, це здатність вбирати вологу з повітря і утримувати її. В якості прикладу можна провести такий досвід. Покласти газоблок і піноблок у воду. Газоблок поплаває в воді менше доби і наситившись водою потоне. Піноблок буде плавати у воді набагато довше. технологія зведення стін з газобетонних блоків складніше ніж з піноблоків. Пов'язано це з високою гігроскопічністю цих блоків.З заводу блоки йдуть з вологістю 20-30%. Тому після зведення стін зовнішню обробку слід проводити тільки після того, як закінчаться всі мокрі процеси всередині будинку.

Це робиться для того, щоб блокам було куди випаровувати міститься в них вологу. Після закінчення внутрішньої обробки, необхідно дати стін висохнути. А це 1-2 опалювальних сезони. Якщо ж зовнішню обробку виконувати відразу, то на зовнішній штукатурці можуть виникнути тріщини, через отдавлвания її випаровується вологою.
Всіх цих негараздів можна уникнути якщо робити на будинку вентильований фасад. Але це подорожчання будівництва.Піноблоки менше схильні до цих недоліків.




Теги: стройматериалы

Профиль

Соц. Сети


Реклама

.